Zawierucha wokół Festiwalu w Opolu trwa w najlepsze.

By   21 maja 2017

Jak nam donosi portal 'msn rozrywka’ –  Kasia Kowalska też rezygnuje z występu w Opolu, co napisała na swoim profilu Facebooka.

Ponadto, chcąc okazać solidarność z tymi, którzy zostali z niego wykluczeni. Kayah, została skreślona z listy ze względu na poglądy polityczne, ponieważ te, nie zgadzają się promowanymi przez Telewizję Polską.Do tej pory z występu zrezygnowali: Maryla Rodowicz, Katarzyna Nosowska, zespół AudioFeels, Michał Szpak, Grzegorz Hyży, Kasia Cerekwicka, Kasia Popowska, Andrzej Piaseczny i zespół Kombi. Z udziału został także wykluczony Arkadiusz Jakubik, którego teledysk nie spodobał się organizatorom koncertu. Sam Dr Misio, bo pod takim pseudonimem artystycznym miał wystąpić Jakubik, zapewnił jednak, że niezależnie od tej decyzji zrezygnowałby ze swojego udziału.I choć już teraz liczba artystów mocno się przerzedziła, to swój udział nadal potwierdzają (a w każdym razie jeszcze się nie wycofali) tacy artyści jak:

Golec uOrkiestra, Monika Lewczuk, Antek Smykiewicz, Pectus, Izabela Trojanowska, Szymon Wydra & Carpe Diem, Zakopower, Patrycja Zarychta oraz NaVi. Na scenie zobaczymy także Jana Pietrzaka, który podczas festiwalu będzie świętować 50-lecie kabaretu Pod Egidą, oraz Ryszarda Makowskiego, w ostatnim czasie kojarzonego z kontrowersyjnym programem satyrycznym „Studio Yayo” – jak donosi 'msn rozrywka’Zobaczymy kto tam ostatecznie dojedzie i wystąpi. Artyści którzy zrezygnowali, niewątpliwie sprawili duży zawód swoim wiernym fanom, niemniej uważam, że postąpili słusznie. Kurski swoimi idiotycznymi działaniami z całą pewnością prześcignął cenzurę socjalistycznej Polski, jeśli zważyć, że teraz żyjemy (podobno) w wolnym kraju. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Forestly Theme | Powered by Wordpress