Regulamin

Regulamin obowiązujący na tym blogu.

   Regulamin – niniejszy dotyczy:  komentowania na blogu „blogintegra”
   Regulamin ten określa zasady wymiany komentarzy, do treści zamieszczonych na blogu „blogintegra”.
   Komentarze czy informacje albo własne opinie pod zamieszczonymi tekstami, może napisać każdy, kto przeczyta treści umieszczone na niniejszym blogu.
   Blog  „blogintegra”, to miejsce dla różnych poglądów w każdym temacie.
   Komentarz może dotyczyć tylko treści danego wpisu. Komentarze nie na temat będą usuwane.
   Nie weryfikuję zamieszczanych treści pod kątem ich  rzetelności czy prawdziwości i nie ingeruję w przebieg dyskusji. Nie ponoszę też żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez komentujących.
   Jednak są też ograniczenia, które wymieniam poniżej:
    1. Nie wolno na niniejszym blogu naruszać zasad Netykiety. Tych, którzy nie wiedzą co to jest Netykieta, odsyłam do Wikipedii, gdzie to jest dosyć dobrze wyjaśnione.
    2. Zabraniam piszącym komentarze czy opinie, pisania jakichkolwiek treści niezgodnych z prawem, czy wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, czy też propagujących przemoc.
    3. Niedopuszczalne jest także pisanie na tym blogu treści, uznanych powszechnie za wulgarne i niemoralne.
    4. Nie wolno w komentarzach umieszczać reklam czy linków prowadzących do różnych stron WWW. Nie wolno też w treści komentarzy pisać żadnych adresów do stron WWW.
    5. Nie wolno – w związku z ustawą O Ochronie Danych Osobowych – pisać żadnych treści, które by były z tą ustawą niezgodne.
    6. Nie wolno w komentarzach rozpowszechniać żadnych  materiałów chronionych prawem autorskim, jeżeli komentujący nie jest właścicielem tych praw.
    7. Do umieszczania treści reklamowych i reklam na blogu „blogintegra” jest uprawniony wyłącznie właściciel tego blogu.
    8. Zastrzegam sobie prawo do usuwania bez ostrzeżenia, wpisów od osób naruszających postanowienia tego regulaminu. Zastrzegam sobie również prawo do zablokowania uczestnika dyskusji, który nie będzie się stosował do zasad zawartych w tym regulaminie.
    9. Każdy zamieszczający na tym blogu komentarze, wypowiedzi czy opinie, robi to wyłącznie na własną odpowiedzialność. Tym samym ponosi osobiście wszelką i pełną odpowiedzialność za wszystkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia ich praw.
      Zastrzegam sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie, który jest stale dostępny na niniejszym blogu.
   Uczestnicy dyskusji i komentarzy o zmianach w Regulaminie nie będą oddzielnie powiadamiani
   Autor niniejszego bloga, nie zbiera żadnych informacji dotyczących uczestników dyskusji.
   Regulamin obowiązuje od dnia 02-10-2016.
 
 
 
blogintegra